2021. februári online szakmai továbbképzés beszámolója
2021 február utolsó hétvégéjére a Magyar Gyógyszerészi Kamara Pest Megyei Szervezete, az MGYT Pest Megyei Szervezetével karöltve második alkalommal szervezett tagsága részére továbbképzést.

A 2020 decemberi továbbképzéshez képest előrelépést jelentett, hogy ez az ingyenesség mellett pontszerző is volt. (A sikeres tesztkitöltőknek 12 pont került jóváírásra.) Az előadások témáit a decemberi visszajelzések alapján válogattuk össze, törekedve arra, hogy a gyakorló gyógyszerészeknek minél hasznosabb információkat adhassunk át. A résztvevőknek kiküldött kérdőívből kiderült számunkra, hogy a gyógyszerészeket is ez a három dolog motiválta a részvételre, amit az is igazol, hogy 166 fő jelentkezett a továbbképzésre.
A jelentkezőknek 3 nap állt rendelkezésükre, hogy megnézzék az előadásokat. Mindenki saját maga dönthette el, hogy mikor, milyen ütemben nézi végig a továbbképzést. A videók megállíthatók, visszatekerhetők, visszanézhetők voltak a három rendelkezésre álló nap alatt.
Bízunk benne, hogy továbbképzésünk hasznos volt mindenki számára, és „találkozunk” ismét az őszi továbbképzésünkön.
Végül néhány gondolat, melyet a résztvevők írtak nekünk:
  • “Jól felépített, érthető, élvezhető előadások voltak hasznos információkkal.”
  • “Kiváló szervezés, magas színvonal! Köszönet a Kamarának és az MGYT-nek.”
  • “Remek, hogy „házhoz jön az okosodás” – kiváló lehetőség, érdekes témák, jó kivitelezés saját időbeosztás mellett. Köszönöm! Hálás vagyok azért is, mert tagként ezeket díjmentesen vehetem igénybe!”
Budapest, 2021. március 21.
MGYK Pest Megyei Szervezete
Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.